Поява.

Сьогодні життя без автомобіля уявити дуже складно. Для когось це розкіш, для когось - засіб пересування. Хтось використовує автомобіль по роботі, хтось - в особистих цілях.

Час змін.

У першій частині звіту ми почали знайомство з історією появи марки. Давайте продовжимо нашу подорож у часі.

Колекції.

Пам'ятайте, в першому записі я розповідав, що експозиція музею розділена на дві частини - історичну і колекційну. Про історію та розвиток марки ми вже поговорили. Настав час подивитися на колекції.

Суперкари.

Суперкари - це дуже потужні, дуже швидкі й дуже дорогі спортивні автомобілі. Суперкари - це машини заводського виробництва, які випускають, як правило, обмеженими серіями. Суперкари - це статус.


Музей Mercedes-Benz - розміщений в місті Штутгарт, Німеччина.

Нинішня будівля музею розроблена студією голландських архітекторів van Berkel and Bos (Амстердам) у формі трилисника, що складається з трьох кіл з віддаленим центром, відкрита 19 травня 2006 року. Раніше музей розміщувався в окремій будівлі на території заводу.

Будівля була спроектована таким чином, щоб займати мінімум площі при максимальному використанні простору: на 16 500 квадратних метрів виставкового простору площа займаної землі становить лише 4800 квадратних метрів.

160 моделей виставлені на огляд, демонструючи нам довгу (що починається з 1886 року) історію цієї марки аж до сьогоднішнього дня.

Музей, який не має аналогів в світі, документує хронологію розвитку автопромисловості Mercedes-Benz протягом більш, ніж 120 років.