Mercedes U-клас: Maybach нової ери

Mercedes-Benz U-Class

У той час як конкуруючі концерни BMW і Volkswagen володіють брендами Rolls-Royce і Bentley, щоб успішно вражати верхні ешелони люксового сегменту, Daimler поставив себе у скрутне становище, убивши марку Maybach. В даний час він намагається вирішити цю проблему, розширюючи лінійку нового S-класу, яка матиме версію Maybach з подовженою на 200 мм базою і ще більш гігантський супер-розтягнутий варіант Pullman.

Багато хто ставить під сумнів довгострокову стійкість такої стратегії. Серед них Скотт Ву Кайзер, студент каліфорнійського коледжу дизайну. Він запропонував інший погляд на майбутнє: розвиток нової серії, яка ієрархічно буде розташовуватися вище S-класу.

Mercedes-Benz U-Class

"Mercedes повинен буде забезпечити собі домінуючу позицію в повнорозмірному люксовому сегменті. Щоб досягти цієї мети, наступне покоління S-класу буде прямо конкурувати з Audi A8 і BMW 7-ї серії, а новий U-клас увійде на дорожчий ринок.

Mercedes-Benz U-Class

Буква U походить від німецького ueppig, що означає "розкішний, щедрий".

Mercedes-Benz U-Class

Довжина U-класу складе 5390 мм, колісна база - 3175 мм. Він виявиться довше Bentley Flying Spur, але трохи коротше Rolls Royce Ghost. Кайзер відзначає, що під капотом повинен розташовуватися 6-літровий твін-турбо V12, що передає всю енергію на задню вісь.

Джерело: autoutro.ru