Фотошпигуни розкрили зовнішність універсалу Mercedes-Benz C-Class

Mercedes-Benz С-Class T-ModelУ розпорядженні видання Carscoops виявилися шпигунські фотографії нового Mercedes-Benz C-Class з кузовом "універсал". Модель була знята з мінімальною кількістю камуфляжу на кузові. Очікується, що товарний варіант пятидверки буде показаний в жовтні на Паризькому автосалоні.

Судячи по знімках, що передня частина кузова універсала вийшла практично такою ж, як у седана C-Class нового покоління, в той час як задня частина з горизонтальним розташуванням ліхтарів виконана в стилі універсала E-Class.

Mercedes-Benz С-Class T-Model

Очікується, що колісна база новинки зросте до 2840 міліметрів (на 80 міліметрів довше нинішнього універсала), а об'єм багажного відділення перевищить 500 літрів. У той же час, незважаючи на збільшені габарити, універсал виявиться приблизно на 100 кілограмів легше попередника.

Mercedes-Benz С-Class T-Model

Універсал C-Class розділить моторну гамму з седаном, до якої увійшли «четвірки» і «шістки» потужністю від 156 до 333 кінських сил. Не виключено, що німці випустять «заряджену» версію пятидверки під назвою C63 AMG Estate, яку оснастять чотирилітровим твін-турбо V8 потужністю 480 кінських сил.

Джерело: motor.ru