AMG оснастить «турбочетвіркою» великі «Мерседеси»

Mercedes-Benz C-Class

"Мерседесівське" ательє AMG планує оснащувати дволітровою бензиновою «турбочетвіркою» габаритні моделі. Зараз цей мотор встановлюється тільки на компактні автомобілі сімейства A-Class. Про це з посиланням на керівника компанії Тобіаса Моерса повідомляє видання What Car?.

«Поки ми ще нічого певного не вирішили. Я як інженер, вважаю, що оснащення чотирициліндровим високопродуктивним мотором більш габаритних моделей, наприклад навіть седанів, було б цікавим рішенням. Існує багато ринків, де розмір податків прив'язаний до обсягу агрегату, і це могло б бути гідною технічною відповіддю на такі заходи», - зазначив Моерс.

При цьому, як очікується, «заряджені» версії «Мерседесів» будуть пропонуватися як з «турбочетвіркою», так і з традиційними моторами V8. Імовірно, чотирициліндровий агрегат може дістатися «спортивній» версії седана C-Class, яка отримає індекс C450 AMG Sport, хоча раніше повідомлялося, що такий варіант отримає 367-сильну «шістку».

Дволітровий агрегат потужністю 360 кінських сил вважається найпродуктивнішою серійною «четвіркою» у світі. Він зараз встановлюється на хот-хетч A45 AMG, а також на компактний седан CLA45 AMG і кросовер GLA45 AMG.

Джерело: motor.ru