Mercedes-Benz вивів на випробування конкурента BMW X6

Mercedes-Benz MLC

Компанія Mercedes-Benz почала тестування передсерійного прототипу нового кросовера MLC, покликаного поборотися за покупців з BMW X6. Знімки автомобіля були зроблені в Німеччині і опубліковані виданням Worldcarfans.

Концепт кросовера MLC був показаний на початку поточного тижня на Пекінському моторшоу. Тестовий екземпляр, силует якого приховано камуфляжем, відрізняється від концепту радіаторними гратами і переднім бампером, що мають по краях масивні повітрозабірники.

Mercedes-Benz MLC

Очікується, що габаритна довжина новинки становить 4935 міліметрів, ширина - 2044 міліметрів, висота - 1739 міліметрів, а розмір колісної бази дорівнює 2916 міліметрів. Машина буде побудована на базі M-Class. Головний конкурент MLC, BMW X6, на 58 міліметрів коротший, на 61 міліметр вуще, на 40 міліметрів нижче, а його колісна база більше на 17 міліметрів.

Лінійка моторів нового кросовера буде тією ж, що у M-Class: до неї увійдуть чотирициліндрові дизельні агрегати, а також бензинові двигуни V6 і V8. Коробка передач - семиступінчастий «автомат». Як опція буде доступна пневмопідвіска.

Mercedes-Benz MLC

Очікується, що світова прем'єра Mercedes-Benz MLC пройде в січні 2015 на Детройтському автосалоні. Збірку моделі налагодять на американському заводі «Мерседес» в місті Таськалуса, штат Алабама.

Джерело: motor.ru