Mercedes-Benz подовжив C-Class на 80 міліметрів

Подовжений Mercedes-Benz C-Class

Компанія Mercedes-Benz представила на Пекінському автосалоні довгобазну версію седана C-Class, яка довше стандартної моделі на 80 міліметрів. Новинка розроблена спеціально для китайського ринку, її виробництво буде налагоджено в столиці на спільному підприємстві німецької марки і компанії BAIC.

Довжина новинки становить 4766 міліметрів, а розмір колісної бази - 2920 міліметрів. У порівнянні з базовою версією, така модифікація отримала електрорегулювання пасажирського сидіння, якою можна керувати із заднього ряду.

Подовжений Mercedes-Benz C-Class

Крім того, подушку заднього дивана при цьому подовжили на 25 міліметрів. Ззаду також встановили власну консоль з USB-портом, а тачпад мультимедійної системи навчили розпізнавати ієрогліфи.

Подовжений Mercedes-Benz C-Class

Гамма двигунів довгобазного C-Class залишиться колишньою: бензинові і дизельні агрегати потужністю від 156 до 211 кінських сил. При цьому «Мерседес» не виключає появи на китайському ринку моделі з 367-сильним мотором. В даний час найбільш потужна версія C-Class під індексом C400 обладнується 333-сильною бензиновою "шісткою".

Подовжений Mercedes-Benz C-Class

Mercedes-Benz C-Class нового покоління був представлений в грудні 2013 року.

Подовжений Mercedes-Benz C-Class

Джерело: motor.ru