Позашляховики від Mercedes: буде і купе

Гамма позашляховиків і кросоверів у Mercedes-Benz зараз мало не найбільша серед всіх автовиробників.

Причому у німців є як автомобілі, які можна назвати серйозними позашляховиками (один G-клас тільки чого вартий), так і маса міських кросоверів на будь-який смак і гаманець - нагадаємо, що минулого року у німців з'явився маленький GLA.

Mercedes-Benz Coupe SUV

Однак з'ясовується, що це ще не все! Mercedes-Benz хоче тепер почати випуск позашляхових купе! Принаймні, саме про це говорить показаний сьогодні в Пекіні автомобіль під нехитрою назвою Coupe SUV.

Судячи з усього, саме ця машина повинна забрати покупців у BMW X6. Правда, потрібно мати на увазі, що на світовому ринку попит на Х6 не такий вже і високий, як нам може здатися - він продається приблизно в 2-2,5 рази гірше, ніж Х5. І все ж Mercedes-Benz дуже не подобається, що їх головний конкурент безроздільно грає в цьому сегменті. До того ж, очікується, що попит на подібні спортивні позашляховики зростатиме, особливо на таких ринках, як Китай і США.

Концепт оснащується дуже красивими колесами діаметром 22 дюйми з покришками розмірності 305/45

Coupe SUV пофарбований сріблястою фарбою - це данина пам'яті знаменитим гоночним «Срібним стрілам», які домінували на гоночних трасах в 30-х і 50-х роках минулого століття

В основі нового позашляхового купе від Mercedes-Benz виявиться платформа від наступного покоління ML, та й випускати цю машину будуть на одному і тому ж заводі в США. Про всілякі навороти і рівень оснащення серійного купе говорити поки занадто рано. Але вже зараз зрозуміло, що машина отримає пневматичну підвіску, яка забезпечуватиме як дуже високий рівень комфорту, так і гідну керованість. Плюс, машина отримає всі сучасні системи безпеки. Включаючи, скажімо, систему придушення кренів у повороті або систему нічного бачення.

P.S. Серійна версія позашляхового купе від Mercedes-Benz, за попередніми даними, буде називатися MLC.

Джерело: auto.mail.ru