Mercedes готує позашляховик по імені GLB

Якщо подивитися на автомобільний ринок, то може здатися, що сучасним покупцям практично не потрібні справжні позашляховики.

Виробники всі як один випускають міські кросовери, які, звичайно, можуть заїхати на бордюр, але не більше того. А що ж робити жителям планети Земля, яким потрібні саме позашляховики? Для їзди поза дорогами.

Mercedes-Benz GLB

Саме тому в Mercedes-Benz і задумалися над виробництвом нового професійного позашляховика, який стане ідеологічним спадкоємцем легендарного G-класу (останню модель скоро таки доведеться знімати з виробництва, адже «Гелік» був вперше показаний ще в 1979 році). За даними німецького журналу Auto Bild, новий автомобіль буде називатися GLB, а його прем'єра пройде через два-три роки.

В основі цієї моделі, правда, виявиться платформа не від Gelaendewagen, а від нового покоління M-класу. Але при цьому машина буде спочатку проектуватися для їзди поза асфальтом. А це означає невеликі передні і задні звіси, наявність просунутої трансмісії з усіма доступними блокуваннями і електронними помічниками, посилену підвіску, систему підкачки коліс, можливість установки лебідки і багато інших «наворотів».

На жаль, технічних подробиць про новий Mercedes-Benz GLB поки немає.

Джерело: auto.mail.ru