AMG незабаром займуться гібридними моторами

Заслужені німецькі мотористи з підрозділу AMG підтвердили, що найближчим часом вони займуться розробкою гібридних моделей моторів. Глава компанії Тобіас Моерс заявив, що це вже навіть не питання часу. Незабаром для AMG гібридні мотори стануть нормою.

AMG аж ніяк не будуть слідувати по шляху McLaren P1, Ferrari LaFerrari і Porsche 918 Spyder: гібридний гіперкар ціною в мільйон чогось не стоїть в планах німецької компанії. Навпаки, AMG намагаються привнести технології в маси. Моерс так і сказав: "Гібрид AMG не виступатиме в класі суперкарів - у нас вже є автомобілі подібного формату. Адже саме ми виробляємо мотори для Pagani Zonda і Huayra".

Він також дав зрозуміти, що від 2,0 - літрового 4-циліндрового агрегату потужністю 360 кінських сил, який встановлений в Mercedes-Benz A-Class, можна очікувати набагато більшої віддачі. "Так, з нього можливо вичавити більше потужності, не завтра, але найближчим часом, так як роботи над цим уже ведуться".

Крім того, він дав зрозуміти, що Audi з їх 420-сильним 2,0-літровим TSI, встановленому в ТТ quattro Concept, їм не конкуренти: "Я думаю, що Audi сильні, але ми ж AMG".

Джерело: autoutro.ru