Відроджений Maybach покажуть в листопаді

Прототип MaybachНайдорожчий варіант седана Mercedes-Benz S-Class, який буде продаватися під відродженим брендом Maybach, дебютує майже одночасно на двох моторшоу: у китайському Гуанчжоу (відкривається 20 листопада) та американському Лос-Анджелесі (відкривається 21 листопада). Про це виданню Automotive News розполо джерело в німецькій компанії.

Новий «Майбах» буде приблизно на 20 сантиметрів довше звичайного довгобазного S-Class - розмір колісної бази новинки досягне 3185 міліметрів. Крім того, «Майбахи» стануть відрізнятися від S-Class більш обширним і дорогим обладнанням, а також низкою стилістичних елементів в оформленні кузова. Седан буде коштувати приблизно в два рази дорожче модифікації S600, ціни на яку починаються від 165 тисяч євро. Версія Pullman, яка вийде слідом, буде більше звичайного S-Class майже на метр і зможе вмістити додатковий ряд крісел.

Компанія Maybach випускала автомобілі з 1919 до 1940 року. У 1960 році марку купив «Даймлер» , а перша модель, побудована під його керівництвом, з'явилася в 2002 році.

Концерн Daimler ліквідував «Майбах» в 2012 році через низькі продажі: за сім років компанії вдалося реалізувати лише три тисячі автомобілів, при цьому на кожному з них виробник втрачав близько 300 тисяч євро. Про відродження марки, але вже в якості суббренда S-Class, стало відомо на початку 2014 року.

Джерело: motor.ru