На купе Mercedes AMG GT дозволили поглянути зсередини

Останнім часом компанія Mercedes взяла моду розкривати свої нові моделі з інтер'єру. У першу чергу показують офіційні фотографії салону, потім її екстер'єр, а потім розповідають про технічні дані. Так було і з новим S-класом, і з веном V-класу. Сьогодні німці опублікували знімки внутрішнього оздоблення купе AMG GT, дебют його відбудеться восени на автосалоні в Парижі.

Mercedes AMG GT

В оформленні салону простежується так звана авіаційна стилістика, характерна для всіх спортивних моделей марки Mercedes.

Mercedes AMG GT

На знімку видно селектор різних режимів руху, з яких німці особливо виділяють «Гоночний».

Внутрішність дводверкі AMG GT нагадує останні салони модельного ряду. Своє місце зайняв, вже звичний для нас, великий екран мультимедійної системи, а на центральному тунелі розташувався тачпад. Спортивні сидіння стануть базовим оснащенням купе. На знімках представлений автомобіль з двокольоровою оббивкою інтер'єру, яку, найімовірніше, запропонують в якості опції.

Mercedes AMG GT

Шпіонери із завидною регулярністю діляться новими фотосесіями Мерседеса AMG GT, але на всіх знімках купе як і раніше ретельно укутане в камуфляжну плівку.

Технічні подробиці поки неофіційні. За даними інсайдерів, Mercedes AMG GT оснастять турбомотором V8 4.0 потужністю близько 485 к.с. Творці купе запевняють, що зовнішній вигляд моделі навіяний незабутніми Panamericana (1952) і 300 SL. Прогноз ціни - близько 100 тисяч євро.

Анастасия Королькова, drive.ru