Mercedes представить конкурента BMW X6 в Пекіні

Mercedes-Benz MLC

Компанія Mercedes-Benz привезе до Пекіна на автошоу концепт купейного кросовера, який повинен скласти конкуренцію BMW X6. Концепт є купейною версією (якщо допустимо так говорити про кросовер) ML. У продажу він може з'явитися вже наступного року, але тільки після того, як буде показана серійна версія під назвою MLC. Виробництво можливо буде налагоджено на заводі в місті Венс, штат Алабама.

Дітер Цетше, виконавчий директор Daimler, зазначив у своїй заяві на щорічних зборах акціонерів: "Ми бачимо великий потенціал у поєднанні купе і кросовера для компанії Mercedes-Benz". Для представлення автомобіля Китай був вибраний невипадково - цей ринок сьогодні є найважливішим для компанії. Саме в Китаї Цетше намагається випередити одвічних суперників в особі BMW і Audi.

Mercedes-Benz MLC

Китай є другим ринком за обсягом продажів для німецького бренду, поступаючись Сполученим Штатам. Рівень зростання продажів в Китаї феноменальний - за перший квартал звітного періоду зростання склало 48% і досяг позначки 67058 реалізованих автомобілів у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року. Продажі в США виросли всього лише на 5%.

Концерн Daimler спільно з Beijing Automotive Group вклали близько 1 мільярда євро у збільшення продуктивності заводу в Пекіні в два рази, щоб справитися зі зростаючим попитом. Завод, який сьогодні виробляє C-Class, E-Class і GLK зможе випускати до 200 000 автомобілів на рік з 2015 року. І при цьому запас міцності ще залишиться, тобто якщо буде потрібно, продуктивність буде збільшена додатково. У наступному році асортимент поповниться кросовером GLA.

Джерело: autoutro.ru