Mercedes готує «бюджетний» суперкар

Mercedes-Benz веде створення нового суперкара, який отримає назву GT AMG. За даними британського видання Autocar, прем'єра цієї машини пройде вже восени на автосалоні в Парижі, а її головними суперниками стануть такі моделі, як Aston Martin V8 Vantage і Porsche 911 Carrera S.

GT AMG

Інформації про технічні особливості GT AMG поки не дуже багато. Фактично новий автомобіль прийде на зміну моделі SLS AMG, але при цьому стане трохи простішим, дешевшим і не таким потужним. Завдяки цьому, як сподіваються в Mercedes-Benz, вдасться значно збільшити число проданих моделей.

Відзначимо, що нинішній SLS AMG має 6,2-літровий агрегат потужністю 571 к.с. або 591 к.с. залежно від версії. Нова ж модель отримає мотор об'ємом 4,0 л з подвійним наддувом потужністю «всього» близько 520 к.с. Мало того, очікується поява «бюджетної» версії з двигуном, який видаватиме 480 к.с.

Загальні пропорції GT AMG будуть схожі на SLS AMG: довгий ніс, кабіна ззаду, коротка задня частина. А ось дверей типу «крило чайки» тут вже не буде. Зате GT AMG стане носієм ряду нових рис, які ми пізніше побачимо на всіх легкових Mercedes-Benz.

Джерело: auto.mail.ru