Нова частина «Парку Юрського періоду» отримає шестиколісний Mercedes

У новому фільмі «Парк Юрського періоду», який почали знімати цього року, одним з головних героїв стане величезний Mercedes-Benz G-класу. Та не простий, а шестиколісний.

Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6

Про створення такої незвичайної машини німці оголосили в минулому році. В основі шестиколесного G63 AMG 6x6 (офіційно машина називається саме так) лежить платформа від... вантажівки. Точніше, від тривісного пікапа G-класу з подвійною кабіною, які використовуються, наприклад, в австралійській армії. Але шестиколісний G-клас буде серйозно відрізнятися від нього. Так, машина отримає 5,5-літровий бітурбований мотор потужністю 554 к.с., 7-ступінчастий "автомат", унікальну систему повного приводу (тут в цілому п'ять диференціалів - крім стандартних трьох, додалися міжколісний на додатковій осі і міжосьовий між другою і третьою віссю). До речі, тяга тут розподіляється за досить цікавою формулою 30/40/30.

Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6

Напевно, автомобіль з нового «Юрського періоду» отримає і які-небудь незвичайні «навороти». Так що будемо уважно стежити за цим фільмом - на кіноекрани він вийде в 2015 році.

Джерело: auto.mail.ru