Петров став самим повільним на тестах DTM в Угорщині

Віталій Петров. фото DTM

Російський гонщик команди Mercedes-Benz Віталій Петров показав найгірший результат за чотири дні передсезонних тестів DTM, які пройшли на угорській трасі «Хунгарорінг». Колишній пілот Формули-1 посів останнє місце у зведеній таблиці результатів.

Петров взяв участь тільки в двох перших тестових днях - 31 березня і 1 квітня. У перший день він показав останній, 11-й результат, у другій - дев'ятий, випередивши італійця Едуардо Мортарі на «Ауді», а також німців Тімо Шайдеров («Ауді») і Паскаля Верляйна («Мерседес»). Росіянин офіційно став пілотом Mercedes-Benz в кінці лютого. До цього він протестував машину команди на тестах в Португалії і через тиждень після їх завершення отримав пропозицію підписати контракт.

За весь час тестів швидше за всіх коло зміг подолати партнер Петрова по команді німець Крістіан Фіторіс. Друге місце зайняв дебютант DTM швейцарець Ніко Мюллер на Audi. Трійку кращих замкнув бразилець Аугусту Фарфус з BMW, який за підсумками минулого сезону посів друге місце. «Бронзовий» призер 2013 канадець Бруно Спенглер на BMW в Угорщині був 22-м. Чемпіон 2013 представник Audi Майк Рокенфеллер в тестах на «Хунгарорінзі» став лише восьмим.

У загальній складності 23 пілота проїхали за чотири дні 4996 кіл і 21887,5 кілометри. Найбільшу дистанцію серед усіх пілотів 2 квітня подолав інший колишній пілот Ф1 німець Тімо Глок, який проїхав 154 кола (674,7 кілометра). За цим показником йому поступилися швед Маттіас Екстрем (3 квітня - 136 кіл, 595,8 кілометра) та Спенглер (31 березня - 109 кіл, 477,5 кілометра).

З 14 по 17 квітня гонщики проведуть чотири дні тестів на німецькій трасі «Хоккенхаймринг», де 4 травня відбудеться перша гонка сезону. Російський етап DTM на Moscow Raceway пройде з 11 по 13 липня.

Джерело: motor.ru