Американці вбудували в Mercedes-Benz позолочену кавоварку

Mercedes-Benz Sprinter Beleza

Американська компанія Lexani Motorcars, що спеціалізується на доробках мінівенів та позашляховиків, представила розкішний варіант мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter - Beleza. Однією з відмінних особливостей автомобіля є велика кава-машина з позолоченими вставками.

«Спринтер» від Lexani Motorcars представляє з себе офіс на колесах. Він обладнаний принтером, сканером, копіювальною машиною і комп'ютером Apple Mac mini з бездротовою клавіатурою.

Mercedes-Benz Sprinter Beleza

Мікроавтобус також має 46-дюймовий LED-телевізор Samsung, два додаткових екрани з діагоналлю 19 дюймів, точку доступу WiFi 4G, ігрову консоль Sony Playstation 3 і док-станцію для планшета iPad.

Mercedes-Benz Sprinter Beleza

Крім того, мікроавтобус оснащений висувним столом з електроприводом, барною стійкою, диваном, а також кріслами з електрорегулюванням, функцією підігріву та масажу.

Mercedes-Benz Sprinter Beleza

Вартість Sprinter Beleza буде варіюватися від 250 до 500 тисяч доларів залежно від ступеня оснащення.

Mercedes-Benz Sprinter Beleza

У початку 2013 року компанія Lexani Motorcars представила Mercedes-Benz Sprinter, салон якого був перетворений на двокімнатні апартаменти. У першій кімнаті розташувався диван і два окремі крісла, а в другій - ліжко з ортопедичним матрацом і 46-дюймовим телевізором.

Джерело: motor.ru