Гібриди Mercedes отримають трьохциліндрові мотори

Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz не буде використовувати трьохциліндрові мотори на задньопривідних моделях, однак застосування їм все одно знайде: їх отримає майбутнє сімейство компактних гібридних передньопривідних автомобілів марки.

За словами голови відділу з розробки платформ Daimler Бернарда Хейля, компактний розмір трьохциліндрового агрегату надає масу переваг для передньопривідних архітектур з гібридними силовими установками. Зокрема, це полегшує компоновку агрегатів. Хоча інженери Mercedes-Benz не дуже підтримують ідею впровадження таких маленьких моторів, вважаючи, що і з чотирициліндровим двигуном брак місця не буде.

Перші трьохциліндрові мотори від Mercedes-Benz з'являться приблизно через два роки. Крім того, як повідомив Хейль, в даний момент Daimler планує почати розробку бензинового двигуна невеликого об'єму спільно з Renault.

Mercedes-Benz GLA

На європейському ринку компактні моделі Mercedes вже представлені з моторами Renault - півторалітровими турбодизелями. Мотор, який дві компанії будуть розробляти самостійно, з'явиться на моделях A-Class, B-Class, CLA і GLA.

Джерело: autoutro.ru