Отримано перші знімки універсала Mercedes CLA 45 AMG

Інформація про появу в сімействі Мерседесів A/CLA універсала Shooting Brake вперше спливла в 2012 році. Змішання жанрів, апробоване на CLS Shooting Brake, німці визнали вдалим. Досвід вирішено було розширити на молодшу лінійку. І ось минулого року грунтовно закамуфльований передсерійний зразок був знятий фотошпигунами. Тепер в об'єктив потрапила і «гаряча» версія - CLA Shooting Brake 45 AMG.

CLA Shooting Brake 45 AMG

Закономірно, що «гарячий» універсал отримає той же дволітровий турбомотор (360 к.с., 450 Н • м), що і споріднені йому седан і хетчбек.

CLA Shooting Brake 45 AMG

Про приналежність автомобіля до «зарядженого» сімейства недвозначно натякає бампер, як у седана CLA 45 AMG.

CLA Shooting Brake 45 AMG

Вихлопні патрубки у нового універсала такі ж , як на Мерседесі CLA 45 AMG.

На відміну від нечітких попередніх знімків Shooting Brake, березнева фотосесія дозволяє куди детальніше розглянути кузов. Камуфляж не заважає оцінити і рельєфні задні крила, і пристойний нахил заднього скла. Судячи з усього, довжиною модель не дуже відрізняється від седана CLA 45 AMG. І якщо вона не виявиться істотно важче версії з чотирма дверима, то можна очікувати і аналогічний розгін до сотні (4,6 с). Однак вичерпні подробиці ми дізнаємося нескоро: навіть звичайний універсал навряд чи вийде в нинішньому році. Швидше за все, в 2015-му.

Леонид Попов, drive.ru