У Mercedes-Benz C-Class з'явилася «стартова» спецверсія

Mercedes-Benz C-Class Edition1 (W205)

Компанія Mercedes-Benz представила для седана C-Class нового покоління спеціальну модифікацію Edition 1. Вона буде доступна для замовлення тільки в перші 12 місяців з початку продажів моделі. Про це повідомляється на офіційному сайті німецької марки.

«Стартова» версія створена на основі комплектації Avantgarde, відмінними рисами якої є інтегрована в радіаторну решітку велика емблема марки. Крім того, новинку можна відрізнити за шильдиками «Edition 1» на крилах і ексклюзивним 19-дюймовим колісним дискам (доступні у двох варіантах дизайну і колірному оформленні).

У салоні новинки передня панель буде обтягнута шкірою Nappa, з'явиться багатофункціональне трьохспицеве рульове колесо з лінійки аксесуарів AMG, двоколірні шкіряні сидіння, велюрові килимки з чорно-білою окантовкою, пороги дверей, що підсвічується і оббивка стелі чорною тканиною.

Ціни на C-Class у виконанні Edition 1 не оголошені. Продажі обмеженої версії седана почнуться в Європі 7 квітня. Чи буде спеціальна серія продаватися у насї, поки не відомо. «С-Клас» попереднього покоління з пакетом Edition 1 на російському ринку був доступний тільки в кузові «купе».

Збірка C-Class для Європи була запущена в лютому в німецькому Бремені. Випуск автомобілів для африканських країн почнеться в травні на підприємстві в Іст-Лондоні (ПАР). Потім буде розпочато випуск в США (Венс, штат Алабама), а в червні модель для Азії встане на конвеєр в китайському Пекіні. Європейські продажі почалися в березні.

Джерело: motor.ru