Mercedes розповів, як допоможе Aston Martin

Aston MartinКілька днів тому глава Mercedes-Benz Дітер Цетше оголосив про те, що німецький концерн має намір допомогти компанії Aston Martin. Поступово починають з'являтися подробиці, в чому полягатиме ця допомога.

Як повідомляє видання Automobile Magazine з посиланням на власні джерела в компанії, в якості технічної підтримки Цетше планує поділитися з британським автовиробником платформою X167, а згодом ще й виділити певну суму інвестицій. Сам Aston Martin вкладе близько 825 мільйонів доларів у підприємство, проте, на думку Цетше, цього недостатньо для того, щоб повністю оновити модельний ряд і додати до нього кросовер, як планує Aston Martin.

X167 - кодова назва нової архітектури, розробленої для наступного покоління повнорозмірного кросовера GL-Class. Саме на цій платформі буде розроблятися кросовер від Aston Martin, показаний кілька років тому в зовнішності концепту Lagonda (концепт, до речі, був побудований на старій платформі від GL-Class). Що ж до самого GL-Class наступного покоління, то його розробляють як флагманську модель Mercedes. Є ймовірність, що кросовер навіть отримає довгобазну версію Pullman, як і S-Class.

Незважаючи на повідомлення про труднощі з фінансуванням, Aston Martin вже розробив новий DB9. За деякими даними, автомобіль був показаний керівництву Mercedes. Моторна гамма тепер буде включати два мотори. До оновленого V12 додасться "мерседесівський "V8 Twin Turbo об'ємом чотири літри.

Джерело: autoutro.ru