Mercedes збирається повністю поглинути Aston Martin

Aston Martin

Торік Mercedes оголосив про покупку 5% бренду Aston Martin, чий новий Vantage розмістить у себе під капотом двигун AMG. Тепер ходять чутки, що Mercedes може вивести ці відносини на новий рівень.

У нинішньому глобалізованому світі нелегко бути маленьким незалежним виробником, навіть якщо у вас є престиж Aston Martin. C моменту розставання з Ford британцям не вистачає сильного партнера, який би їх підтримував.

За даними Autocar, Mercedes може купити Aston повністю. AMG вже розробляють твін-турбо V8 для наступного Vantage. Крім того, вже обговорюється питання про загальні платформи. Для Mercedes подібна угода може мати сенс. Не перший раз німці хочуть придбати відому британську марку.

Голова Daimler Дітер Цетше не спростовує чутки в інтерв'ю: "Це фантастичний бренд, і ми готові підтримати його подальший розвиток". Він додав, що Aston запропонував пост генерального директора трьом кандидатам, з яких двоє відмовилися, а з третім ведеться продуктивна робота.

Інші хороші новини (якщо, звичайно, їх можна такими назвати) полягають у тому, що даний крок може відкрити нові можливості для кросовера Aston Martin Lagonda на базі Mercedes GL. Нарешті у дружин багатих футболістів з'явиться гідний засіб пересування.

Джерело: autoutro.ru