Mercedes перейде на чотири платформ

Ще кілька років тому у Mercedes було 9 різних платформ. Зараз він готується перейти на 4. У спробі знизити витрати і час розвитку нових моделей німецький автовиробник старанно працює над модульними легковими платформами, які ляжуть в основу його модельного ряду, що постійно розширюється.

Платформа MFA (Modular Front Architecture) в даний час служить для A-класу, B-класу, CLA, недавно представленого GLA, а також майбутнього CLA Shooting Brake. Ще не підтверджений SLA Roadster може стати частиною другого покоління платформи MFA, яка з'явиться в 2017 році.

Платформа MRA (Modular Rear Architecture) дебютувала разом з новим Mercedes C-класу W205, що демонструє широке застосування алюмінію і значне зниження ваги. Імовірно вона набагато гнучкіша, ніж MFA. Представник Daimler Томас Вебер заявив, що більше 10 різних моделей будуть побудовані на цій платформі, оскільки вона дозволяє інженерам працювати з різними колісними базами і навіть шириною.

Платформа MHA (Modular High Architecture) буде застосована до кроссоверам Mercedes, включаючи майбутній MLC, який повинен з'явитися в 2015 році. Разом з ML, GL і С-Class W205 його будуть виробляти в Тускалусі (штат Алабама). Наступні покоління ML і GL будуть також зібрані на платформі MHA, а більш компактні кросовери - або на MRA (майбутній GLK X205 і конкурент BMW X4 - GLC), або на MFA (GLA X156).

Платформа MSA (Modular Sports Architecture) також буде використовувати велику кількість алюмінію, а також вуглепластика для зниження ваги. Майбутнє покоління SLK може переключитися з модифікованою платформи С-класу на MSA. У цю ж групу потрапить SL Roadster R232.

Джерело: autoutro.ru