«Мерседес» випускатиме «унікальні» C-Class

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Компанія Mercedes-Benz запустить збірку сімейства C-Class нового покоління на чотирьох континентах, що дозволить автовиробникові «випускати унікальні автомобілі, які підходять під вимоги клієнтів на різних ринках». Про це повідомляє Automotive News з посиланням на директора з продажу марки Ола Калленіуса.

Виробництво C-Class для Європи стартувало в лютому в німецькому Бремені. Випуск автомобілів для африканських країн почнеться в травні на підприємстві в Іст-Лондоні (ПАР). Потім буде запущена збірка в США (Венс, штат Алабама), а в червні модель для азіатського ринку встане на конвеєр в китайському Пекіні. Європейські продажі стартують в березні, а до інших ринків новий C-Class добереться в другій половині 2014 року.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Спочатку в Європі модель буде доступна з бензиновим 156-сильним мотором 1.6, дволітровим агрегатом потужністю 184 кінські сили, а також з 170-сильним дизельним двигуном об'ємом 2,2 літра. Вартість седана буде починатися від 35 тисяч 560 євро.

 Mercedes-Benz C-Class (W205)

Американські продажі почнуться з повнопривідних модифікацій C300 4Matic і C400 4Matic, оснащених дволітровою «турбочетвіркою» потужністю 235 сил і 329-сильним трилітровим шестициліндровим мотором відповідно. Всі агрегати працюють в парі з семиступінчастим «автоматом».

Mercedes-Benz C-Class (W205)

У «Мерседесі» розраховують, що за рахунок нового C-Class, на який припадає близько чверті продажів марки, їм вдасться повернути лідируючі позиції в преміальному сегменті. У 2005 році з першого місця за кількістю реалізованих машин Mercedes-Benz змістила компанія BMW, а в 2011-му фірма зі Штутгарта поступилася другу сходинку Audi.

Джерело: motor.ru