Найменшу модель Infiniti розробить Mercedes-Benz

Концепт-кар Infiniti Q30Найменшу серійну модель Infiniti - хетчбек Q30 - для японського автовиробника розробить компанія Mercedes-Benz. Про це з посиланням на главу преміального підрозділу Nissan Йохана де Найсона повідомляє Autocar.

«Це швидка програма, так як Infiniti потрібна невелика модель в Європі. Ми надамо специфікації і параметри, а Mercedes-Benz спроектує модель на своїй платформі», - розповів де Найсон.

На створення серійної версії моделі знадобиться 18 місяців, що удвічі менше порівняно із спочатку запланованим терміном. Віддати розробку Q30 Mercedes-Benz в компанії вирішили для зниження навантаження на власний інженерний склад.

Концепт-кар Infiniti Q30

Як повідомлялося під час прем'єри однойменного прототипу, виробництво хетчбека почнеться на підприємстві Nissan в британському Сандерленді в 2015 році. Модель, швидше за все, отримає мотори Mercedes-Benz і агрегати, які німці спільно розробляють з альянсом Renault-Nissan.

Крім цього, Mercedes-Benz і Infiniti планують створити спільну платформу, яка замінить модульне шасі MFA. Новинка буде використовуватися при створенні A-Class і Q30 наступних поколінь.

Джерело: motor.ru