Бізнесмен проїхав на Maybach мільйон кілометрів

Підприємець з Ліхтенштейну Йозеф Вайкінгер проїхав на своєму автомобілі мільйон кілометрів. Випадок був би не настільки примітним, якби не одне «але» - вперше рекорд був встановлений на автомобілі, що відноситься до преміум-класу. Мова про Maybach 62.

Йозеф Вайкингер

Як повідомляє видання Auto Motor und Sport, Вайкінгер придбав Maybach 62 в квітні 2004 року, заплативши за нього 450 000 євро. Автомобіль, який має 6,17 м в довжину і важить більше 2,8 тонни, був оснащений 5,5-літровим бітурбомотором потужністю 550 к.с. Рекорд був встановлений ще у вересні 2009 року, проте відомо про нього стало тільки зараз.

За словами самого бізнесмена, що займається продажем сонячних батарей, ніяких хитрощів для встановлення подібного рекорду йому не знадобилося - він просто часто їздив по роботі і у нього, фактично, не було іншої альтернативи. Правда, назвати всі його поїздки безпроблемними все ж не можна. Так , при пробігу близько 600 000 кілометрів у автомобіля вийшов з ладу мотор, і його довелося замінити, а через два місяці настала черга трансмісії. Крім того, виникали проблеми з передніми амортизаторами і електрикою.

Maybach

Проте, Вайкінгер залишився повністю задоволений своїм Maybach 62. Автомобіль був проданий в серпні 2013 року, а замість нього підприємець придбав BMW 760Li. Хоча, за власним зізнанням ліхтенштейнця, адекватної заміни Maybach не існує, і він з радістю б купив новий автомобіль цієї марки, якби виробництво таких машин не було б зупинено.

Відзначимо, що раніше стало відомо про німця, що проїхав мільйон кілометрів на Skoda Fabia, а також грецького таксиста, який встановив такий же рекорд на Mercedes-Benz E-класу.

Джерело: auto.mail.ru