«Мерседес» дозволить стежити за машиною з телефону

Mercedes MEКомпанія Mercedes-Benz розробила мобільний додаток під назвою Mercedes Me для власників «Мерседесів», «Майбахів» та «Смартів». Він надасть віддалений доступ до різних систем автомобіля, а також дозволить скористатися послугами, наданими офіційними дилерами виробника.

Сервіс буде доступний для гаджетів, які працюють на операційних системах iOS і Android. Він складається з п'яти тематичних вкладок: Move Me, Connect Me, Assist Me, Finance Me і Inspire Me.

Mercedes Me

Головна сторінка сервісу Mercedes Me

За допомогою першої функції можна викликати таксі або взяти машину напрокат. Друга забезпечує зв'язок пристрою з автомобілем. Наприклад, власник зможе дізнатися рівень пального в баку, перевірити чи замкнені двері, знайти машину на парковці або включити кліматичну установку, щоб прогріти або охолодити салон.

Mercedes Me

Скріншот вкладки Connect Me

Assist Me дозволить розрахувати вартість техобслуговування машини або її ремонту, а також у режимі реального часу записатися в сервіс. Finance Me забезпечить доступ до даних про різні спеціальні акції, проведені дилерами, вартості страховки і умови кредитування. За допомогою останньої вкладки можна дізнатися актуальну інформацію про «Мерседес», включаючи відомості про нові розробки і моделі.

Mercedes Me

Сервіс запустять влітку поточного року. Він буде доступний для завантаження на відповідному сайті.

Mercedes Me

На даний момент подібні мобільні додатки для своїх клієнтів є у компаній BMW - (ConnectedDrive) і у «Вольво» (Volvo On Call).

Джерело: motor.ru