Продажі Mercedes продовжують рости

Mercedes-BenzЯк і очікувалося, Mercedes-Benz зберіг впевнені темпи зростання продажів, задані в 2013 році: у січні 2014 концерн трипроменевої зірки зареєстрував рекордну кількість проданих автомобілів, а вже в лютому знову перевершив власне досягнення.

За перший місяць нового року німецький автовиробник продав 109 477 машин, що означає зростання продажів на 15,4 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Нещодавно була опублікована статистика за лютий, і результати виявилися ще більш вражаючими. Компанії вдалося продати 104 968 машин, що, звичайно, менше, ніж у січні, однак у порівнянні з лютим-2013 зростання склало рекордні для марки 16,6 відсотка.

"Ми зберігаємо хорошу динаміку зростання з минулого року і фіксуємо позитивну статистику в усіх регіонах. Особливою популярністю користуються моделі E-Class і S-Class, а кількість попередніх замовлень на нові GLA і C-Class дозволяє припустити, що нам вдалося створити актуальний модельний ряд і запустити його у відповідний час", - заявив Ола Калленіус, у минулому голова AMG, а нині один з керівників підрозділу маркетингу і продажів Mercedes.

Найсуттєвіше зросли продажі E-Class - на 40,8 відсотка в порівнянні з минулим роком. Аналітики пророкують подальшу позитивну динаміку продажів Mercedes, пов'язуючи це з приходом кросовера GLA і нового покоління седана C-Class.

Джерело: autoutro.ru