Конкурент Porsche 911 від «Мерседеса» стане Фастбек

AMG GT

Шведський портал ViBilagare опублікував шпигунські фотографії нового «Мерседеса», який складе конкуренцію Porsche 911. Судячи по знімках, модель отримає кузов типу «фастбек» з сильно заваленими задніми стійками і велику кришку багажника, що доходить до дверей.

Як повідомлялося раніше, новий спорткар Mercedes-Benz отримає назву AMG GT і буде пропонуватися з трьома двигунами. Базовим з них стане 337-сильний шестициліндровий агрегат 3.0, а топовим - 591-сильний мотор V8. Така модифікація зможе поборотися за покупців з Porsche 911 Turbo S.

AMG GT

Нинішній суперкар «Мерседеса» - SLS AMG - комплектується 6,2-літровою "вісімкою" потужністю 571 кінська сила. Модель здатна прискорюватися з місця до ста кілометрів на годину за 3,8 секунди. Її планується зняти з конвеєра в червні цього року. Модифікації SLS AMG - 591-сильна GT і 631-сильна Black Series - залишаться, як очікується, у виробництві ще деякий час після цього.

AMG GT

Восени минулого року компанія Mercedes-Benz показала «прощальну» спецверсію суперкара SLS AMG. Її тираж становитиме 350 автомобілів. Від базових машин вона відрізняється забарвленими в чорний колір капотом і спойлером на кришці багажника.

AMG GT

Раніше видання Autozeitung опублікувало шпигунські зображення Інтер'єр AMG GT суперкар. фото autozeitung.de

AMG GT

Джерело: motor.ru