«Мерседес» заради зниження маси зменшив паливний бак C-Class

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Седан Mercedes-Benz C-Class нового покоління отримав паливний бак об'ємом всього 41 літр. Це було зроблено заради зниження маси моделі, а також у відповідності вимогам Євросоюзу нормам паливної економічності і рівню викидів CO2. Про це повідомляє видання Autocar з посиланням на власне джерело.

Новий C-Class виявився легше попередника майже на 75 кілограмів, 12 з яких вдалося «виграти » завдяки меншій місткості паливного бака (у попередника обсяг резервуара був на 18 літрів більше). Справа в тому, що виміри маси нових моделей у Європі проводяться з заправленим на 90 відсотків паливним баком, а до результату потім додають вагу водія в 75 кілограмів.

Таким чином, у нового C-Class при вимірах маси (як і при вимірюванні витрати палива по циклу NEDC) в баку було 36,9 літра пального, а у моделі попереднього покоління - 53,1 літра.

У свою чергу представник «Мерседеса» заявив Autocar, що менший об'єм паливного бака безпосередньо пов'язаний з поліпшенням паливної економічності C-Class в порівнянні з попередником. При цьому в Німеччині покупцям за доплату в 59,5 євро буде запропонований 66-літровий бак. У деяких європейських країнах спочатку поставлятимуться машини з баком на 66 літрів.

Седан C-Class нового покоління був представлений в середині грудня минулого року.

Джерело: motor.ru