Голлівудські зірки п'ють воду з вихлопної труби

Mercedes-Benz B-Class F-Cell

Розетковий електрокар можна використовувати для живлення будинку під час зимового шторму, але якщо вас більше хвилює пекельна спека, скажімо, Долини Смерті, то ви напевно захочете собі Mercedes B-Class F-Cell. У цьому і полягає ідея нового відео від Daimler з Дайан Крюгер ("Безславні виродки") і Джошуа Джексоном ("Грань") в головних ролях. У чому суть? У тому, що ви можете пити прямо з вихлопної труби.

Дві голлівудські зірки вирушили в Долину Смерті без води, але зі спеціальним резервуаром для збору конденсату, сполученим з вихлопною трубою. За словами Daimler, актори були обрані невипадково. Виявляється, в повсякденному житті вони їздять саме на F-Cell вже протягом 2 років. Супроводжуваний текст, зізнатися, трохи грішить гіперболами: "Їх життя цілком залежать від викидів B-Class F-CELL". А як же знімальна група, у якої, ймовірно, де-небудь завалялася пляшка-інша? Коли уповноважена Каліфорнійська організація просувала ідею паливних елементів кілька років тому, вона уточнила: "Водою, виробленою паливним елементом, навіть не можна наповнити склянку. Фактично, паливні елементи виробляють таку ж кількість води, як і бензинові автомобілі, а саме-третину склянки за цілий день експлуатації".

Так що все вищеописане - ефективний голлівудський трюк, хоча у Mercedes є своя думка з цього питання. Представник компанії з глобальних комунікацій Мадлен Хердлічка заявила, що ніякої магії тут немає: "Враховуючи технічні характеристики, під час їзди Mercedes B-Class F-CELL виділяє близько 9 кг водяної пари на кілограм водню. Машина здатна вмістити близько 3,7 кг водню, що забезпечує запас ходу в 400 км. Проект додаткової конструкції розроблений компанією Markenfilm Crossing у співпраці з експертами Mercedes по паливним елементам. Він дозволяє накопичувати воду в резервуарі, попередньо охолоджуючи пару за допомогою спеціально розробленої системи труб". Кому вірити, вирішувати вам.

Джерело: autoutro.ru