Mercedes S-Class отримає нові модифікації

Mercedes поповнює моторну гамму флагманського седана S-Class двома новими економічними варіантами, S300 BlueTEC Hybrid і S350 BlueTEC 4MATIC.

S300 BlueTEC Hybrid представляє собою гібрид, в якості двигуна внутрішнього згоряння в якому виступає 2,2-літровий чотирициліндровий турбодизель. Він працює в парі з електромотором, встановленим між двигуном і трансмісією. Дизель видає 204 кінських сили, а електромотор забезпечує додаткову потужність, еквівалентну 26 кінським силам.

На відміну від установки на S500 Plug-In Hybrid, електромотор тут не може поодинці тягнути весь автомобіль. Він забезпечує додаткову потужність при прискоренні. У Mercedes запевняють, що витрата палива на такій версії S-Class становить менше 4,4 літра на сто кілометрів.

Друга версія, S350 BlueTEC 4MATIC, оснащена 3,0-літровим турбодизелем V6 і "мерседесівським" повним приводом 4MATIC. Дана версія повинна з'явитися на ринку до 2015 модельного року.

Доповнення готується і по частині комплектацій. За деякими даними, одна з версій седана отримає особливе люксове виконання.

Джерело: autoutro.ru