Неіснуючий суперкар Mercedes-Benz отримав гоночну версію

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Racing Series.Компанія Mercedes-Benz розробила гоночну версію віртуального суперкара AMG Vision Gran Turismo, яка отримала до назви приставку Racing Series. Неіснуюча модель призначена для використання в грі Gran Tursmo 6.

Від цивільної версії AMG Vision Gran Turismo, яка дебютувала в листопаді 2013 року, новинка відрізняється наявністю стаціонарного заднього антикрила, традиційними дзеркалами заднього виду замість відеокамер і додатковим стоп-сигналом з логотипом Gran Tursimo в середині заднього бампера.

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Racing Series.

Також передбачається, що віддача 5,5-літрового мотора V8 з парою турбін повинна бути збільшена з 585 до 591 кінських сил. Крім цього, версія Racing Series передбачає внесення змін в алгоритм роботи семиступінчастої коробки передач з двома зчепленнями і зниження маси суперкара з 1385 до 1300 кілограмів.

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Racing Series.

Разом з Mercedes-Benz свої віртуальні суперкари для Gran Turismo розробили, зокрема, BMW, Volkswagen, Honda, Lexus, Peugeot, Aston Martin і кузовне ательє Bertone.

Джерело: motor.ru