Універсал Mercedes CLA помітили під час тестів

Фотошпигунам вдалося зробити нові знімки універсала Mercedes-Benz CLA Shooting Brake. Автомобіль був помічений під час проходження зимових випробувань в Скандинавії. Про це повідомляє Auto Express.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

На відміну від попередніх фото, на нових знімках форми майбутнього автомобіля стали більш виразними. Так, з упевненістю можна сказати, що зовнішність Mercedes-Benz CLA Shooting Brake буде орієнтуватися на більш великий CLS Shooting Brake.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Новий універсал буде побудований на платформі MFA, спільної з моделями А-і В-класу, седаном CLA, а також кросовером GLA. Під капотом Mercedes-Benz CLA Shooting Brake очікується поява тієї ж лінійки моторів потужністю від 136 до 170 к.с., що і на стандартному CLA. Двигуни будуть працювати в парі з 6-ступінчастою "механікою" або 7-ступінчастою роботизованою трансмісією, а також системою повного приводу 4matic.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Не виключено також поява зарядженої версії AMG, яка може отримати 2,0-літровий чотирициліндровий мотор потужністю 355 к.с. Прем'єра Mercedes-Benz CLA Shooting Brake може відбутися на одному з автосалонів в 2014 році.

Джерело: auto.mail.ru