Mercedes AMG GT стане найкрасивішим в історії марки

Поки по дорогах світу колесять закамуфльовані купе Mercedes AMG GT, його творці продовжують дражнити публіку частками інформації. Ось, наприклад, нещодавно Гордон Вагонір, шеф-дизайнер марки, в інтерв'ю виданню Autocar сказав, що AMG GT - найкрасивіший автомобіль з усіх, коли-небудь створених компанією. А для порівняння він навів не щось з історії Мерседеса, начебто легендарного 300SL, а Jaguar E-Type, неодноразово визнавався красивим автомобілем у світі. У тому ключі, що їх творіння затьмарить навіть Ягуар. Але й це не все.

AMG GT

Ті, кому довелося бачити автомобіль «живцем» і без камуфляжу, стверджують, що машина вийшла настільки низькою, що на її боковині не знайшлося місця для спадаючої виштамповки, яка стала останнім часом традиційною для автомобілів штутгартців.

Двигун AMG

Дволітровий двигун, який встановлюється на моделі A 45 AMG, CLA 45 AMG і GLA 45 AMG, за традицією збирається вручну на заводі в Аффальтербасі і розвиває 360 к.с. і 450 Н • м.

За словами віце-президента компанії з продажів і маркетингу, купе створюється в ключі чистого спорту, а не стане люксово-спортивним автомобілем. А коли мова заходить про двигун, інженери ухиляючись говорять, що все, мовляв, бачили, на що здатний наддувний двигун 2.0 на моделі A45 AMG, і всі можуть уявити, що буде, якщо це помножити на два. Нагадаємо, що під довгим капотом AMG GT очікується поява бітурбомотора V8 4.0 з прогнозованою віддачею на рівні 500 к.с. Ті ж інсайдери повідомляють, що прем'єра автомобіля відбудеться вже цього року на етапі Гран-прі Німеччини Формули-1.

Борис Ульзибат, drive.ru