Новий «шестисотий» Mercedes-Benz представлений офіційно

Mercedes-Benz S600

Компанія Mercedes-Benz в рамках автосалону в Детройті представила найпотужнішу версію седана S-Class, у створенні якої не брали участь фахівці заводського ательє AMG - S600. Новинка оснащена шестилітровим бітурбірованний мотором V12.

Віддача двигуна S600 складає 530 кінських сил і 830 Нм крутного моменту, який доступний на позначці в 1900 обертів на хвилину. Мотор седана поєднується з семидіапазонною автоматичною коробкою передач. З місця до «сотні» новинка розганяється за 4,6 секунди, а її максимальна швидкість обмежена електронікою на 250 кілометрах на годину.

Mercedes-Benz S600

У список стандартного оснащення Mercedes-Benz S600 нового покоління увійдуть, зокрема, адаптивна інтелектуальна підвіска Magic Body Control, а також пакет Driving Assistance Plus. У нього входять системи стеження за рядності руху і мертвими зонами, адаптивний круїз-контроль і функція автоматичного гальмування при виникненні небезпеки наїзду на пішохода.

Mercedes-Benz S600

На даний момент в лінійці S-Class є лише ще одна модель з мотором V12 - S65 AMG. Двигун цієї модифікації розвиває 630 кінських сил і 1000 Нм крутного моменту. З місця до ста кілометрів на годину такий седан розганяється за 4,3 секунди.

Mercedes-Benz S600

«Мерседес» S-Class нового покоління був представлений в травні 2013 року. На момент початку продажів найпотужнішим двигуном моделі була 4,6-літрова V-подібна "вісімка", віддача якої становить 455 кінських сил.

Джерело: motor.ru