Седан Mercedes C AMG Line не обмежився доопрацюванням зовнішності

Четверте покоління седана C-класу (W205) з пакетом AMG Line вже миготіло на фірмових знімках цієї моделі. Тепер з'явилося більше даних про доробки автомобіля. Зокрема, тут з'явилися перфоровані передні гальмівні диски і передні гальмівні супорти з написом Mercedes-Benz. Також в оснащення автомобіля входять спортивна підвіска, занижена на 15 мм, і спортивне рульове керування.

C-Class (W205) з пакетом AMG Line

Найяскравіші відмінності версії AMG Line від базових машин: решітка радіатора з двома планками іридієвого кольору, хромованими вставками і інтегрованою зіркою, передній бампер з великими повітрозабірниками, затянутими дротяною сіткою, і хромованим сплітером.

C-Class (W205) з пакетом AMG Line

Зовнішні поліпшення доповнюють окантовка вікон з полірованого алюмінію, чорний глянець на середній стійці, інтегровані в бампер два вихлопних патрубка, бічні спідниці від AMG і дифузор з вставкою в колір кузова.

Крім інших порогів і бамперів візуально відрізнити версію AMG Line можна по колісним дискам від AMG. Це легкосплавні п`ятиспицеві катки діаметром 18 дюймів з комбінованою обробкою (фарба «сірий титан» і полірування). Пакет AMG Line в якійсь мірі допоможе шанувальникам марки скрасити очікування "зарядженої" моделі C 63 AMG, яка з'явиться на ринку тільки в жовтні 2014 року.

Леонид Попов, drive.ru