Mercedes-Benz відмовиться від «аскетичного» G-Class

Mercedes-Benz G-Class Professiona (461)

Компанія Mercedes-Benz перестане продавати саму «аскетичну» версію позашляховика G-Class, яка називається Professional. Причиною для відмови стали нові вимоги до екологічності машин. Про це повідомляє видання Car and Driver.

Модель є адаптованою під цивільні потреби версією військового позашляховика з індексом 461. У вільний продаж вона поступила в 2010 році, а перш пропонувалася, наприклад, військовим. Вона оснащена постійним повним приводом з трьома блокуваннями диференціалів, трилітровим шестициліндровим дизельним мотором потужністю 181 кінська сила і автоматичною коробкою передач.

Дорожній просвіт такого автомобіля складає 213 міліметрів, а максимальна глибина подоланого броду досягає 600 міліметрів. При цьому інтер'єр G-Class Professional, позбавленого дорогj] електронної начинки, зроблений максимально аскетичним.

Раніше повідомлялося про те, що «Мерседес» припинив виробництво кабріолетів G-Class. Прощальна спецверсія моделі, тираж якої склав 200 одиниць, була розкуплена до офіційної прем'єри, що пройшла у вересні на автосалоні у Франкфурті.

Джерело: motor.ru