«Мерседес» створив «розумні годинник» для автомобілістів

Компанія Mercedes-Benz спільно з американською фірмою Pebble Technology розробила «розумний» годинник для автомобілістів. Пристрій офіційно представлять на початку січня на виставці споживчої електроніки CES.

За допомогою годинника автовласник, перебуваючи на відстані від машини, зможе визначити її місце розташування, отримати інформацію про залишок палива, а також перевірити статус центрального замка.

Під час знаходження в салоні годинник здатний інформувати водія про пробки або ремонти доріг. Оповіщення здійснюватиметься за допомогою вібрації годинника. При цьому інформацію пристрій отримує від інших автомобілів за технологією V2V. Аналогічну систему комунікації машин один з одним і об'єктами інфраструктури розробляє, зокрема, Toyota.

Крім того, на годиннику є три кнопки, які власник може запрограмувати за власним бажанням. Наприклад, зробити так, щоб під час натискання клавіші видавалася інформація про ситуацію на дорогах, активувалося голосове управління Siri або демонструвалися звіти про небезпеку на дорогах.

Раніше повідомлялося про те, що у Mercedes-Benz розглядають можливість інтеграції окуляр доповненої реальності Google Glass зі своїми автомобілями. Йдеться, зокрема, про роботу гаджета спільно з навігаційною системою машини.

Джерело: motor.ru