Нову модель Mercedes-Benz розсекретять в січні

Mercedes-Benz V-Class.

У розпорядженні порталу Mercedes Passion виявився тизер моделі Mercedes-Benz V-Class, яка прийде на зміну фургону Viano. До цього були опубліковані фотографії інтер'єру новинки. Її світова прем'єра відбудеться 30 січня наступного року. Потім машину привезуть на автосалон в Женеві, який відкриється в березні.

Як повідомлялося раніше, в «Мерседесі» мають намір позиціонувати V-Class як автомобіль для великих сімей (очікується, що новинка дозволить відмовитися від моделі R-Сlass, переманивши її власників) і пасажирських перевезень. Крім того, згодом з'явиться модифікація для доставки вантажів, яка отримає максимально спрощену обробку салону і мінімальне обладнання. Такі автомобілі планується реалізовувати під ім'ям Vito.

В оснащення новинки увійде мультимедійний комплекс з сенсорною панеллю, вбудованої в джойстик управління, системи кругового відеоогляду і стеження за мертвими зонами, а також заднє скло, яке відкривається окремо від кришки багажника.

Спочатку в гамму двигунів Mercedes-Benz V-Class увійдуть тільки чотирициліндрові двигуни, що працюють в парі з семиступінчастим «автоматом». Поява «шісток» можливе після першого рестайлінгу моделі.

Європейські продажі V-Class почнуться в другому кварталі 2014 року.

Джерело: motor.ru