Ательє Carlsson підготувало спорт-пакет для Mercedes-Benz GLK

Mercedes-Benz GLK з тюнінгом Carlsson

Німецьке ательє Carlsson представило програму доопрацювань для оновленого кросовера Mercedes-Benz GLK, прем'єра якого пройшла на моторшоу в Ессені, що завершився в минулий вікенд.

До складу тюнінг-пакету увійшов аеродинамічний обвіс кузова (новий передній і задній бампери, передній спойлер і задній дифузор з хромованими елементами), нові грати радіатора, спортивна випускна система, фірмові колісні диски розмірності від 18 до 21 дюйма, а також занижена на 30 міліметрів і переналаштована підвіска, яка доступна тільки для бензинових модифікацій GLK300 і GLK350. Також існує більш доступний варіант, що передбачає установку тільки «коротких» пружин. Їх можна буде замовити для будь-якої версії GLK.

Mercedes-Benz GLK з тюнінгом Carlsson

Салон тюнери пропонують обшити дорогою шкірою або алькантарою, а також встановити накладки з карбону або натурального дерева.

На даний момент в Carlsson готовий тюнінг тільки для версії GLK 220 CDI, оснащеної 2,1-літровим дизелем потужністю 170 кінських сил (400 Нм). Після перепрограмування блоку управління мотором віддача зросте до 204 сил, а максимальний обертовий момент досягне 500 Нм. Наскільки зміняться динамічні характеристики такого кросовера, не уточнюється. Стандартний варіант набирає "сотню" за 8,8 секунди.

У Німеччині тюнінг-набір стане доступний для замовлення з січня наступного року.

Джерело: motor.ru