Шоу-кар Mercedes AMG Vision Gran Turismo запустять у серію

Багато автовиробників взяли участь у розробці віртуальних автомобілів для гри Gran Turismo 6. Більшості цих машин так і судилося залишитися в грі. Такої долі вже уникнув суперкар Mercedes AMG Vision Gran Turismo, який все-таки був побудований, правда, в якості повномасштабної моделі. І ось з'явилася цікава інформація - суперкар запустять у дрібносерійне виробництво.

Mercedes AMG Vision Gran Turismo

Наскільки серійна версія буде відрізнятися від тієї, що була виставлена на стенді компанії в Лос-Анджелесі, поки неясно.

Mercedes AMG Vision Gran Turismo

Два суперкара призначені для Європи та Близького Сходу, а один - для США. При цьому, як повідомляється, одне оплачене замовлення вже є.

На цей крок наважилися в американській фірмі J & S World Wide Holdings. Автомобіль буде побудований на основі купе Mercedes SLS AMG GT. Від цієї ж моделі новинці дістанеться і силовий агрегат. У рух суперкар буде приводитися 591-сильним V8 6.3, що працює в парі з «роботом». Всього планується випустити п'ять примірників незвичайної дводверки. Орієнтовна ціна - $ 1,5 мільйона.

Анастасия Королькова, drive.ru