Mercedes-Benz SLC зняли під час випробувань

Фотошпигунам вдалося зробити нові знімки спорткара Mercedes-Benz SLC, який замінить в лінійці німецького виробника купе SLS AMG. Вперше автомобіль був знятий лише у легкому захисному маскуванні. Про це повідомляє Carscoops.

Mercedes-Benz SLC

Як можна бачити по фото, майбутній Mercedes-Benz SLC значно менше SLS AMG і позбувся однієї з головних фірмових рис - знаменитих дверей «крил чайки». Однак, за попередніми даними, новинка буде набагато доступніше SLS AMG. Очікується, що ціни на SLC будуть починатися з позначки 100 000 доларів США.

Mercedes-Benz SLC

Mercedes-Benz SLC

Що стосується технічної складової, то Mercedes SLC буде виконаний на укороченій і модернізованій алюмінієвій архітектурі SLS. За попередніми даними, автомобіль отримає чотирилітрову твін-турбо «вісімку» потужністю 485 к.с. у базової модифікації, 550 к.с. у модифікації SLC S і 585 к.с. у Mercedes-Benz SLC Black Series.

Mercedes-Benz SLC

Основним конкурентом Mercedes-Benz SLC стане Porsche 911. Офіційна прем'єра Mercedes-Benz SLC відбудеться на початку наступного року, а виробництво на заводі в Зіндельфінгені розпочнеться наприкінці 2014 - початку 2015 року.

Джерело: auto.mail.ru