Російський спортсмен виграв чемпіонат з перегонів гран-туризмо

Сергій Афанасьєв за кермом Mercedes-Benz SLS AMG GT3

Російський пілот Сергій Афанасьєв став чемпіоном кузовний серії FIA GT в категорії Pro-Am. Москвич завоював титул в парі зі своїм напарником по команді Gravity Charouz Андреасом Сімонсену. Спортсмени виграли міжнародну першість на автомобілі Mercedes-Benz SLS AMG GT3.

Чемпіонат FIA GT являє собою змагання з перегонів на машинах гран-туризмо. Участь беруть всі автомобілі підготовлені за вимогами GT3. У сезоні - 2013 відбулося шість етапів, в кожному з яких пілоти долали кваліфікаційну і основну гонку. Організатори допускають на старт виключно дуети: пілоти зобов'язані змінити один одного на піт-стопі. Чемпіонами в найпрестижнішій категорії Pro стали монегаски Стефан Ортелли і бельгієць Лауренс Вантор, що пілотували Audi R8 LMS ultra.

Фінальний етап сезону пройшов вулицями Баку в неділю, 24 листопада. Екіпаж Афанасьєва та Сімонсена посів перше місце у кваліфікаційній гонці, гарантувавши собі чемпіонське звання ще до старту основного заїзду. У заключній гонці дует зійшов з дистанції на першому ж колі. Перемога дісталася основним переслідувачам Афанасьєва - австрійцям Гарі Прочеку і Домініку Бауманну на Lamborghini Gallardo.

Джерело: motor.ru