«Мерседес» вивів на випробування універсал CLA

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Мережеве видання Worldcarfans опублікувало перші шпигунські фотографії Mercedes-Benz CLA з кузовом типу «Shooting Brake». Універсал був знятий під час дорожніх випробувань.

Незважаючи на те, що автомобіль сильно закамуфльований, на знімках видно характерну для цього типу кузова лінію даху, а також задній спойлер. Від седана CLA універсал буде відрізнятися більш просторими салоном і багажним відділенням.

Як повідомлялося раніше, універсал CLA з'явиться в 2015 році. Він стане п'ятою моделлю німецької марки з передньопривідним компонуванням. Новинка приєднається до хетчбеку A-Class, компактвену B-Class, седану CLA і компактному кросоверу GLA.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Очікується, що універсал отримає ті ж мотори, що і звичайний CLA. У його гамму входять два варіанти 1,6-літрового бензинового агрегату потужністю 122 і 156 кінських сил, а також дволітровий 211-сильний двигун. Серед дизельних силових установок -1.5, 1.8 і 2.1-літрові мотори, потужність яких становить 109, 136 і 170 кінських сил відповідно.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Крім того, не виключена поява "зарядженої" модифікації універсалу, яка отримає дволітрову «турбочетвірку», розвиваючу 360 кінських сил.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Передбачається, що CLA Shooting Brake стане останньою передньопривідною моделлю, яку в найближчі роки випустить «Мерседес». У жовтні стало відомо, що виробник вирішив відмовитися від подальшого розширення лінійки передньопривідних машин. Німці мають намір сконцентрувати зусилля на створенні більш дорогих задньопривідних автомобілів.

Джерело: motor.ru