Купе Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo потрапило в реальність

Компанія Mercedes-Benz представила концепт AMG Vision Gran Turismo, який є втіленням моделі, придуманої виключно для комп'ютерної гри. Мова про Gran Turismo 6 для приставки PlayStation 3, вихід якої намічений на 6 грудня. Тільки там фанати віртуальних трас зможуть гідно оцінити фантазію фахівців зі Штутгарта. Дводверка, вигадана спеціально до 15-річчя популярної франшизи, нехай і не була опрацьована від і до як повноцінна машина, втілилася в повномасштабний макет. 19 листопада цей дивовижний апарат дебютує на відкритті нового дослідницького центру Mercedes-Benz в Саннівейл (Каліфорнія).

AMG Vision Gran Turismo

Концепт отримав двері типу «крила чайки». Може бути, з якоюсь наступною серійною моделлю компанія до них знову повернеться. Адже «крилате» купе SLS наступного року піде на покій.

AMG Vision Gran Turismo

Вісім вихлопних патрубків - явна данина молодіжній аудиторії гри. Фахівці Mercedes-AMG розробили для цієї моделі насичений звук високооборотного мотора V8.

Німці не привели знімків салону, але розповіли, що в ньому встановлені червоні спортивні сидіння, що виростають із чорної підлоги, приладова панель у вигляді «крил чайки», стилістично перегукується з дверними панелями, клавіші управління не тільки на центральній консолі, але і на стелі, а ще - рульова колонка, що тягнеться до моторного щита так, що створює візуальну зв'язок водія і двигуна.

AMG Vision Gran Turismo

Решітка радіатора шоу-кара виконана за мотивами моделі 300 SL 1952 року народження, але на сучасний манер. Власне, сама решітка складена з світлодіодів, за рахунок яких її малюнок може змінюватися.

AMG Vision Gran Turismo хизується мотором AMG V8 з двома турбокомпресорами і віддачею 585 к.с. і 800 Н • м. Це значні параметри для машини з заднім приводом і спорядженою масою всього 1385 кг (кузов за останньою модою-з алюмінію і вуглеволокна). Шкода, що головна мета цього проекту-всього лише опрацювання деталей суперкара для гри, щоб у ній він виглядав і рухався максимально реалістично. З іншого боку, хто знає, чи не побачимо ми окремі риси цього концепту в інших проектах компанії?

Леонид Попов, drive.ru