Представлена ​​прощальна версія суперкара Mercedes SLS AMG

Буквально днями спортивний підрозділ компанії Mercedes розповсюдив пару тизерів своєї новинки, яка офіційно буде представлена в рамках мотор-шоу в Лос-Анджелесі вже наступного тижня. Однак, не чекаючи цього терміну, відділення AMG розповсюдило всю інформацію. Як і передбачалося, в Каліфорнії дебютує прощальна версія суперкара Mercedes SLS AMG під назвою GT Final Edition.

Mercedes SLS AMG GT Final Edition

На офіційних знімках SLS AMG красується поруч з потужним седаном Mercedes S 65 AMG. Це не випадково, публічний дебют «зарядженого» флагмана також відбудеться в Лос-Анджелесі. Трохи раніше, правда, він засвітиться і на оглядинах в Токіо.

Mercedes SLS AMG GT Final Edition

Всього буде випущено 350 дводверок Mercedes SLS AMG у виконанні GT Final Edition.

Відмінностей від стандартних «ес-ел-есів» зовсім небагато. До них відносять капот і спліттер з вуглепластика, злегка модернізований передній бампер, а також колісні диски оригінального дизайну. Автомобілі оснащуються двигуном V8 об'ємом 6,2 л і потужністю 591 к.с. Для замовлення будуть доступні як купе, так і родстер у виконанні GT Final Edition. Ціни на новинки поки не оголошені. Незабаром модель SLS AMG буде знята з конвеєра.

Анастасия Королькова, drive.ru