Mercedes-Benz показав тизери суперкара для гри Gran Turismo 6

Тизер суперкара Mercedes-Benz для гри Gran Turismo 6

Компанія Mercedes-Benz на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook опублікувала чергові зображення-тизери суперкара, розробленого спеціально для гоночного симулятора Gran Turismo 6.

Як повідомлялося раніше, в процесі створення автомобіля для гри брали участь фахівці компанії Polyphony Digital, що займається розробкою серії Gran Tursimo. Поки не повідомляється, чи буде ця машина потім побудована «в металі» або ж залишиться тільки в симуляторі.

Шоста частина гоночного симулятора вийде в грудні. Крім Mercedes-Benz, свої прототипи для гри розробляють BMW, Honda, Peugeot, Aston Martin і ательє Bertone.

Тизер суперкара Mercedes-Benz для гри Gran Turismo 6

Для п'ятої частини гри Gran Turismo власні машини розробили компанія Citroen і команда Формули-1 Red Bull. Остання з них створювалася в якості відповіді на питання творця серії Gran Turismo Кадзунорі Ямаути, «як би виглядав найшвидший автомобіль на планеті, якщо його побудувати без прив'язки до будь-яких правил або технічних вимог, які були б відчуття від керування їм і наскільки швидким він би став».

Джерело: motor.ru