Рядні «шістки» повернуться на Мерседес E-класу в 2016 році

Про те, що моделі Mercedes-Benz, починаючи з сімейства E-Class, можуть знову отримати рядні шестициліндрові мотори, німці міркували ще пару років тому. Тепер же, за інформацією видання Autocar, можна сказати чіткіше: такі двигуни з'являться на Е-класі наступного покоління (W213), яке вийде в 2016 році. Робота над «шісткою» нової генерації йде повним ходом. Мабуть, хороша врівноваженість такого двигуна занадто спокуслива, і заради неї можна змиритися із збільшеною у порівнянні з мотором V6 довжиною.

Mercedes-Benz E-Class

Нинішній Е-клас зовсім недавно пережив рестайлінг, так що ще пара років життя йому забезпечена.

Компанія Mercedes-Benz припинила ставити рядні «шістки» на свої легкові моделі в кінці 1990-х (тоді з подібними агрегатами можна було зустріти Е- і S-клас).

Обговорюваний мотор виявиться членом нового сімейства модульних двигунів, в яке також увійдуть рядні «четвірки » і навіть трьохциліндрові агрегати (тут компанія Mercedes-Benz пішла стопами BMW). І ті й ті, швидше за все, дебютують в 2017 році, коли прийде пора рестайлінгу для нового С-класу (W205). Остання модель повинна бути представлена до кінця поточного року. І ще цікавий додаток: у 2016 році на Е-класі , а в 2017-му на С-класі з'явиться Autobahn Pilot - система автономного руху по магістралях, яка вміє не тільки вести автомобіль в обраній смузі, а й здійснювати обгони.

Леонид Попов, drive.ru