У поліції Дубая з'явився черговий монстр

Brabus B63S-700 WIDESTARДоблесна поліція Дубая надала ще один вагомий аргумент, чому правила дорожнього руху в цьому місті краще не порушувати: вкрай дорогий і неймовірно швидкий автопарк місцевих охоронців порядку поповнився суворим Brabus B63S-700 WIDESTAR, накачаною анаболіками версією Mercedes-Benz G63 AMG.

У рух ця патрульна машина приводиться 5,5 літровим V8 , потужність якого майстри BRABUS довели до 700 кінських сил, а обертовий момент тепер досягає 960 Нм. Цей табун допомагає поліцейському позашляховику розганятися до ста кілометрів на годину за 4,9 секунди, а максимальна швидкість складає 240 кілометрів на годину.

Brabus B63S-700 WIDESTAR

WIDESTAR взутий в 23-дюймові колеса на гумі розмірністю 305/35, а підвіска була грунтовно посилена і отримала два режими роботи.

Brabus B63S-700 WIDESTAR

В автопарку поліції Дубая новий автомобіль складе компанію Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador, Ferrari FF, Bentley Continental GT, Mercedes-Benz SLS AMG, Dodge Challenger і ряду інших автомобілів, які по ідеї ніяк не можуть претендувати на звання патрульних машин. Зрозуміло, такий дорогий автопарк - це масштабний рекламний хід для залучення більшої кількості туристів - сфера туризму зараз активно розвивається в ОАЕ. Однак всі перераховані автомобілі цілком офіційно перебувають на балансі поліцейського департаменту і періодично патрулюють деякі найбільш популярні серед туристів райони Дубая. Так що краще з ними таки не жартувати.

Brabus B63S-700 WIDESTAR

Brabus B63S-700 WIDESTAR

Brabus B63S-700 WIDESTAR

Джерело: autoutro.ru