У Мережі розсекретили новий Mercedes-Benz С-Class

Mercedes-Benz C-Class W205

У розпорядженні інтернет-видання Diariomotor виявилися перші офіційні зображення седана Mercedes-Benz C-Class наступного покоління (W205). Публічний дебют моделі відбудеться в рамках Детройтського автосалону, наміченого на січень наступного року.

Сімейство С-Class, побудоване на модульній задньопривідній платформі MRA, обзаведеться новою передньою підвіскою, наполовину алюмінієвим кузовом, мультимедійною системою з сенсорною панеллю на центральному тунелі, проекційним дисплеєм і клімат-контролем, здатним автоматично настроювати свою роботу у відповідності з даними GPS.

Mercedes-Benz C-Class W205

Крім того, в якості опції будуть доступна занижена на 15 міліметрів спортивна підвіска, пневматична підвіска, що підстроює свою роботу в залежності від дорожніх умов, адаптивний круїз-контроль, що автоматично утримує машину в потрібній смузі руху, ароматизатор і іонізатор повітря в салоні, а також система кругового відеоогляду.

Mercedes-Benz C-Class W205

Mercedes-Benz C-Class W205

За попередньою інформацією, в лінійку увійдуть кілька бензинових «четвірок» і «шісток» потужністю від 184 до 335 кінських сил, а також дизелі, серед яких виявиться агрегат Renault, що розвиває 180 кінських сил.

Mercedes-Benz C-Class W205

Джерело: motor.ru